Dangaus žibintai
Dangaus Žibintai, dar žinomi kaip Kongming Žibintai yra ore skriejantys popieriaus žibintai, kurie tradiciškai buvo naudojami kai kuriose iš Azijos kultūrų. Jie būdavo konstruojami iš alyva padengto ryžių popieriaus ant bambuko rėmo ir nedidės žvakės arba kuro elemento, susidedančio iš vaško degių medžiagų. Kai kaitraus elemento liepsna šil...
Dangaus Žibintai, dar žinomi kaip Kongming Žibintai yra ore skriejantys popieriaus žibintai, kurie tradiciškai buvo naudojami kai kuriose iš Azijos kultūrų. Jie būdavo konstruojami iš alyva padengto ryžių popieriaus ant bambuko rėmo ir nedidės žvakės arba kuro elemento, susidedančio iš vaško degių medžiagų. Kai kaitraus elemento liepsna šildo orą žibinto viduje, sumažėja jo tankis. Tai leidžia žibintui pakilti į orą. Dangaus žibintas išlieka ore iki tol, kol liepsna kaitina orą, vėliau žibintas vėl leidžiasi atgal į žemę.
Plačiau

Dangaus žibintai Yra 1 prekė.

Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
  • 2,00 € 2,50 € -20% Yra sandėlyje

    Žibinto aukštis 105 cm, diametras 60 cm Žibinto kilimo aukštis: 200-300m (priklauso nuo oro sąlygų), skrydžio laikas 10-15 min (priklauso nuo oro sąlygų)

    2,00 € 2,50 € -20%
    Sumažinta kaina!
    Yra sandėlyje
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko