PREKIŲ PIRKIMO IR PRISTATYMO SĄLYGOS
Bendra Informacija

 Prekių pristatymas per kurjerių paštomatus NEVYKDOMAS.

                DĖMESIO
Šių metų gruodžio mėnesį fejerverkų jau nebepristatysime į namus.
Užsisakius fejerverkus, galimas tik nemokamas atsiėmimas Vilniuje, Naugarduko g. 95

Parduotuvė Kaune, Taikos pr. 100F. Darbo laikas 9:00-17:00

Šios internetininės svetainės “Naudojimosi Taisyklės ir Sąlygos” ir “Prekių Pirkimo ir Pristatymo Sąlygos” yra taikomos visiems sąntykiams tarp svetainės “Pirotechnika-fejerverkai” ir svetainės lankytojų, taip pat visiems sandoriams vykdomiems interneto svetainėje www.pirotechnika-fejerverkai.lt Tam, kad vėliau jums iškiltų kuo mažiau neaiškumų ar klausimų, prašome prieš pradedant naudotis mūsų svetaine atidžiai ir nuosekliai persiskaityti bendradarbiavimo sąlygas.

 

Prekių užsakymas

 

Prekės el.parduotuvėje “Pirotechnika-fejerverkai” yra užsakomos naudojant interneto pireigą www.pirotechnika-fejerverkai.lt Bet kuris svetainės lankytojas, norėdamas užsisakyti prekių iš mūsų el.parduotuvės turi įvesti savo registracijos vardą ir slaptažodį. Prekės mūsų internetinėje svetainėje užsakomos prieš tai užsiregistravus svetainėje “Pirotechnika-fejerverkai” Pirkėju. Užsakant prekes, turi būti nurodomi duomenys būtini teisingam prekių pristatymui: Pirkėjo vardas; pavardė, adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; Pirkėjo telefono numeris ir kiti, pristatymui būtini duomenys. Tuo pačiu pirkėjas patvirtina, jog yra sulaukęs ne mažiau kaip 18 metų amžiaus ir yra įgijęs visišką teisinį veiksnumą. “Pirotechnika-fejerverkai” patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. “Pirotechnika-fejerverkai” įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus “Pirotechnika-fejerverkai” partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Pirkėjo informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Pirkėju. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
Pirkėjas užsiregistravęs svetainėje “Pirotechnika-fejerverkai” ir užsakydamas joje prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas atskleidžia savo prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims, svetainė “Pirotechnika-fejerverkai” atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės, t.y. turi teisę arba iš viso neaptarnauti asmenų su tokiais Pirkėjo prisijungimo duomenimis arba neatsako prieš Pirkėją, jei tretieji asmenys įsigyja prekių Pirkėjo vardu el. parduotuvėje.

“Pirotechnika-fejerverkai ” patvirtina, jog registracijos faktas tuo pačiu nereiškia, jog Pirkėjui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui. Pirkėjui pageidaujant gauti “Pirotechnika-fejerverkai ” informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami. 

 

Užsakymo apmokėjimas  


Apmokėjimas už internetinėje svetainėje “Pirotechnika-fejerverkai” užsakytas prekes yra atliekamas per mokėjimų sistemą Mokėjimai.Lt ir naudojantis Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės teikiamomis paslaugomis. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti bankų elektroninės bankininkystės sistemos pagalba, taip pat prekybos centrų “Maxima“ kasose, AB „Lietuvos spauda“ spaudos kioskuose, „R-Kiosk“ prekybos vietose visuose Lietuvos bankuose. Mokėjimas bus nurašytas nuo Jūsų sąskaitos dar prieš išsiunčiant mums pranešimą apie jūsų pirkinį. Primename jums, kad debito ar kredito kortelių turėtojams leidimą atsiskaityti kortelėmis suteikia kortelės išdavėjas ir jei kortelės emitentas atsisako sumokėti mums laiku, tokiu atveju mes negarantuojame savalaikio prekės pristatymo ir negalime būti atsakingi už užsakytos prekės vėlavimą, arba pasiliekame sau teisę atsisakyti pristatyti prekę.

Užsakymo patvirtinimas
Į jūsų nurodytą elektroninio pašto adresą bus išsiūstas laiškas, patvirtinantis Jūsų užsakymo gavimą ir perdavimą vykdymui. Mes pasiliekame sau teisę savo nuožiūra atmesti bet kurį pateiktą mums užsakymą ir jo nevykdyti. Visi užsakymai priimami atsižvelgiant į mūsų puslapio “Naudojimosi Taisykles” ir “Prekių Pirkimo ir Pristatymo Sąlygas”. Vėliau gausite dar vieną pranešimą apie tai, kad prekės buvo sėkmingai sukomplektuotos ir išsiūstos Jums nurodytu adresu. Atkreipkite dėmesį, kad www.pirotechnika–fejerverkai.lt visiškai neatsako už neteisingai pateiktus prekės pristatymo adresus, kurie buvo pateikti mums užsakant prekes, todėl prašome atidžiai patikrinti visus savo duomenis prieš pateikiant užsakymą

 

Užsakymo atšaukimas


Jei norite atšaukti savo padarytą užsakymą iki kol mes dar neesame išsiuntę užsakytos prekes, turite tai padaryti elektroniniu paštu per 4 (Keturias) valandas. Jei jūsų užsakymas dar nebuvo sukomplektuotas ir išsiųstas jums, jis bus atšauktas. Tai bus padaryta nemokamai ir jums į sąskaitą bus sugrąžinti pinigai sumokėti už prekes.
Jei persigalvojote dėl prekių ir nusprendėte atšaukti pirkimo užsakymą jau po to, kai jūsų užsakymas buvo išsiųstas jums arba po prekių gavimo fakto, bus taikomos atitinkamos procedūros:
Kai gausite savo užsakymą, kaip, kad numato ES nuotolinės prekybos direktyvą, jūs turite "atsisakymo nuo prekės laikotarpį" ir per septynias dienas galite sugrąžinti užsakytus produktus. Prekės tokiu atveju turi būti sugrąžintos nepanaudotos, neatidarytas, neturėti jokių vizualiai aptinkamų pažeidimų. Jeigu prekės buvo paženklintos plomba, ji taip pat turi būti nepažeista. Bendruoju atveju prekė turi būti lygiai tokios pat būklės kaip ji buvo iš pradžių, prieš tai kaip buvo išsiųsta iš www.pirotechnika-fejerverkai.lt sandėlio. Laikydamiesi saugumo normų ir reikalavimų mes negalime priimsti pakeitimui ar susigrąžinti atgal į sandėlį jokios prekės kuri buvo atidaryta ar panaudota, arba nėra aiškios prekės laikymo sąlygos ar būdai kuriais prekė buvo išsiųsta mums atgal.
Prašome susisiekti su mumis telefonu arba elektroniniu paštu ir patvirtinti, kokios būtent vertybės yra grąžinamos. Tuomet mes jums suteiksime grąžinimo numerį ir tikslų adresą kuriuo reikia išsiųsti grąžinamas prekes mums atgal. Taip pat mes negalime būti atsakingas už grąžinamų prekių saugumą, prarastas ar sugadintas transportavimo metu grąžinamas prekes iki kol jos pasieks mūsų grąžinamų prekių sandėlį. Mes visad primygtinai rekomenduojame, kad klientai naudotusį registruotais prekių pristatymo bei siuntimo būdais ir siunčiamų prekių draudimo paslaugomis. Atšaukto prekiu užsakymo grąžinimo išlaidos nėra padengiamos ar kitaip kompensuojamos iš mūsų pusės. Sumokėti už prekes pinigai bus grąžinti per septynias dienas nuo patvirtinto iš mūsų pusės grąžinamų prekių gavimo, įforminus visus reikiamus dokumentus.

Prekių grąžinimo ir keitimo tvarką reglamentuoja Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas bei  Ūkio ministro įsakymas " Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".


Prekių pristatymas

 Prekių pristatymas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje kainuoja 6 (Šeši Eurai). Užsakant prekių už 30 (Trisdešimt Eurų) arba daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas. Prekės pristatomos nurodytu adresu arba į kitą pirkėjui patogia vietą, prieš tai ją suderinus su mumis el. paštu info@pirotechnika-fejerverkai.lt arba kontaktuose nurodytais telefonų numeriais.

Prekių pristatymas užtrunka iki 2 darbo dienų nuo gauto užsakymo apmokėjimo patvirtinimo.

Prekes pirkėjui pristatome mes patys, arba įgaliotas mūsų atstovas. Prekių pristatymo metu pirkėjas, kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu, privalo patikrinti siunta pristatytų prekių būklę. Pirkėjui pasirašius siuntos lydraštį yra laikoma, kad siuntoje esantys daiktai yra tvarkingi, o siunta yra perduota taip pat tvarkingai. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o nei viena santykio šalis pretenzijų dėl siuntoje esančiu prekių neturi.

Pristatymo metu pirkėjas privalo pateikti įrodantį asmens tapatybę dokumentą. Jeigu atsiimantis prekę asmuo neatitinka mūsų turimų duomenų apie užsakovą, arba jeigu išaiškėja, kad registracijos svetainėje metu buvo pateikti melagingi ir neatitinkantys tikrovės duomenys, arba atsiimantis prekę asmuo dar nėra sulaukęs 18 metų amžiaus ir pristatymo metu nėra įgijęs visiško teisinio veiksnumo, mes turime teisę atsisakyti pristatyti prekę užsakovui be jokių teisinių pasekmių. Mes neatsakome už duomenų įvedimo metu padarytas klaidas ar netikslumus ir dėl šios priežasties mes rekomenduojame itin kruopščiai suvesti ir pakartotinai patikrinti savo registracijos duomenis ir prekių pristatymo adresą.

 

Prekių pristatymo vėlavimas

 

Mes darome viską kas yra įmanoma, siekdami užtikrinti, savalaikį užsakytos ir apmokėtos prekės pristatymą. Tačiau pristatymo vėlavimo atvejai gali pasitaikyti ir dėl nuo mūsų nepriklausančių ar dėl nenumatytų aplinkybių. Nei www.pirotechnika-fejerverkai.lt, nei mūsų nominuotas vežėjas negali visiškai pilnai užtikrinti to, kad pirkinys pasieks Jus būtent per iš anksto numatytą pristatymo laikotarpį. Taip pat mes neprisiimame atsakomybės už jokias pasekmes kurias gali sukelti prekės pristatymas vėliau negu mūsų puslapyje nurodytas standartinis pristatymo laikotarpis. Visa nuostolių ar žalos rizika dėl prekių pristatymo datą ir laiko prisiima pirkėjas.

 

Prekių atsiėmimas parduotuvėje

 

Pirkėjas gali pasirinkti pats atsiimti užsakytas prekes mūsų parduotuvėje, adresu: Naugarduko g. 95, Vilnius
Prieš atvažiuodami atsiimti prekių, paskambinkite kontaktuose nurodytu telefonu arba parašykite apie tai informuojantį laišką el. pašto adresu: info@pirotechnika-fejerverkai.lt.


Prekių grąžinimas

 

Jeigu produktas buvo pažeistas ar sugadintas gabenimo metu, arba tai yra ne ta prekė kurią įsigijote ar buvote užsakę, prašome apie tai informuoti mus telefonu, elektroniniu paštu per tris darbo dienas nuo prekės gavimo. Arba susisiekti su mumis užpildant puslapyje atitinkamą formą. Šiuo atveju mes organizuosime klaidingai išsiųstos prekės pakeitimą arba pinigų grąžinimą už sugadintą prekę bei sugadintos prekės atsiėmimą. Tokiais atvejais mes grąžiname ir prekės persiuntimo mums išlaidas, turimas grąžinant prekę. Prekės pakeitimas bus išsiųstas jums be jokių papildomų mokesčių.


.