PROFESIONALIŲ FEJERVERKŲ PROJEKTAVIMAS, ORGANIZAVIMAS IR ATLIKIMAS

 

ROFESIONALIŲ FEJERVERKŲ PROJEKTAVIMAS IR ATLIKIMAS. PARUOŠTŲ NAUDOJIMUI PRAMOGINIŲ FEJERVERKŲ IR PROFESIONALAMS SKIRTŲ PIROTECHNIKOS PREKIŲ IMPORTAS IR PREKYBA. PREKYBA SCENINE PIROTECHNIKA, VAIZDINIAIS EFEKTAIS. SCENINIŲ EFEKTŲ PROJEKTAVIMAS, MONTAVIMAS IR JŲ ATLIKIMO PASLAUGOS. PREKYBA KONFETI IR SERPANTINAIS. KONFETI EFEKTŲ RENGINIAMS PROJEKTAVIMAS, MONTAVIMAS IR ATLIKIMO PASLAUGOS. PREKYBA DANGAUS IR VANDENS ŽIBINTAIS.EFEKTŲ IR RENGINIŲ VAIZDINIO APIPAVIDALINIMO ĮRANGOS NUOMA.

 

Esame patys didžiausi Lietuvoje pirotechnikos, fejerverkų ir konfeti prekių importuotojai. Siūlome savo klientams ir partneriams nuo paprasčiausių, iš anksto pilnai paruoštų kliento asmeniniam naudojimui, nedidelių, tačiau labai efektingų fejerverkų, iki galingų, profesionalių muzikos ir šviesos spektaklių organizavimo paslaugų visoje Lietuvoje. Visuomet siūlome itin platų prekių bei paslaugų spektrą. Ištisus metus prekiaujame šventiniais fejerverkais bei kita, renginių, švenčių ir vakarėlių vaizdiniam apipavidalinimui skirta atributika. Importuojame ir prekiaujame HESTIA® ir PANDA® prekiniais ženklais pažymėtais gaminiais. Šie gaminiai yra gerai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rumunijoje ir kitose Europos bei viso pasaulio šalyse. Dirbame su daugeliu kitų, didžiausių pasaulyje pirotechnikos gamintojų.

 

Gaminių pažymėtų HESTIA® ir PANDA® prekiniais ženklais istorija prasidėjo prieš 20 metų. Šiuo metu galima rinktis iš daugiau kaip 2000 asortimentinių pozicijų. Todėl savo klientams galime pasiūlyti kokybiškus gaminius ypatingai geromis kainomis.

 

Kviečiame bendradarbiauti įmones, organizacijas, laisvalaikio ir pramogų organizatorius, koncertų, vakarėlių ir sporto renginių organizatorius, savivaldybes ir kultūros centrus, klubus, restoranus, banketų organizatorius, kaimo turizmo sodybas, ir visus kitus, norinčius papuošti savo renginius ir sukurti ilgai neužmirštamą reginį žiūrovams.

 

 

SAVO KLIENAMS IR PARTERIAMS TAIKOME LANKSČIĄ NUOLAIDŲ SISTEMĄ IR PASTOVIAI PATEIKIAME ĮVARIUS SPECIALIUS PASIŪLYMUS PASTOVIEMS KLIENTAMS.

 

Daugiau informacijos: www.raketa.lt