SPECIALIZUOTA FEJERVERKŲ IR PIROTECHNIKOS PARDUOTUVĖ INTERNETE

 

UAB "POLONEZAS" -  tai įmonė veikianti nuo 1991 m. Esame didžiausi Lietuvoje pirotechnikos, fejerverkų ir konfeti prekių importuotojai. Siūlome savo klientams ir partneriams nuo paprasčiausių, iš anksto pilnai paruoštų kliento asmeniniam naudojimui, nedidelių, tačiau labai efektingų fejerverkų, iki galingų, profesionalių muzikos ir šviesos spektaklių organizavimo paslaugų visoje Lietuvoje. Visuomet siūlome itin platų prekių bei paslaugų spektrą. Ištisus metus prekiaujame šventiniais fejerverkais bei kita, renginių, švenčių ir vakarėlių vaizdiniam apipavidalinimui skirta atributika.

UAB “POLONEZAS”, siekdama pasiūlyti Jums patį geriausią kainos bei kokybės sąntykį ir tiekti į rinką tik kokybiškiausius gaminius, jau ilgą laiką bendradarbiauja su pačiais garsiausiais pasaulyje fejerverkų gamintojais. Importuojame ir prekiaujame HESTIA® ir PANDA® prekiniais ženklais pažymėtais gaminiais. Šie gaminiai yra gerai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rumunijoje ir kitose Europos bei viso pasaulio šalyse. Dirbame su daugeliu kitų, didžiausių pasaulyje pirotechnikos gamintojų. Mes siūlome Jums itin platų šventinių fejerverkų ir pramoginės pirotechnikos asortimentą. Mūsų pasiūlymuose Jūs visuomet atrasite geriausiai patenkinančių Jūsų poreikius, įvairių kainų lygių baterijų, raketų, sprogstančių rutulių, fontanų ir kitų populiarių pramoginio naudojimo pirotechnikos priemonių. Savo parduotuvės klientams galime pasiūlyti kokybiškus gaminius ypatingai geromis kainomis.

Internetinė parduotuvė www.pirotechnika-fejerverkai.lt siūlo Jums įsigyti pirotechnikos ir fejerverkų gaminių įvairiausioms šventėms. Visi mūsų pirotechnikos ir fejerverkų gaminiai turi Europos Sąjungos patvirtintus CE ženklo sertifikatus.

UAB “POLONEZAS” turi Licenciją Nr.000021, leidžiančią importuoti Civilinės pirotechnikos priemones, išduota 2003m. rugsėjo mėn. 5d.Policijos Departamento prie Lietuvos Respublikos Vidaus Reikalų ministerijos ir leidimą laikyti visų kategorijų civilinės pirotechnikos priemones Nr.L1-0000430, išduotą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, 2017 m. balandžio mėn. 11d., Nr.L1-0000430, bei leidimą laikyti visų kategirijų civilinės pirotechnikos priemones,išduota 2017 m. balandžio mėn. 11d. Nr.L1-0000431, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato.