SPECIALIZUOTA FEJERVERKŲ IR PIROTECHNIKOS PARDUOTUVĖ INTERNETE

 

UAB "HESTIA BALTIC" -  tai įmonė veikianti nuo 1999 m. Esame didžiausi Lietuvoje pirotechnikos, fejerverkų ir konfeti prekių importuotojai. Siūlome savo klientams ir partneriams nuo paprasčiausių, iš anksto pilnai paruoštų kliento asmeniniam naudojimui, nedidelių, tačiau labai efektingų fejerverkų, iki galingų, profesionalių muzikos ir šviesos spektaklių organizavimo paslaugų visoje Lietuvoje. Visuomet siūlome itin platų prekių bei paslaugų spektrą. Ištisus metus prekiaujame šventiniais fejerverkais bei kita, renginių, švenčių ir vakarėlių vaizdiniam apipavidalinimui skirta atributika.

UAB “HESTIA BALTIC”, siekdama pasiūlyti Jums patį geriausią kainos bei kokybės sąntykį ir tiekti į rinką tik kokybiškiausius gaminius, jau ilgą laiką bendradarbiauja su pačiais garsiausiais pasaulyje fejerverkų gamintojais. Importuojame ir prekiaujame HESTIA® ir PANDA® prekiniais ženklais pažymėtais gaminiais. Šie gaminiai yra gerai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rumunijoje ir kitose Europos bei viso pasaulio šalyse. Dirbame su daugeliu kitų, didžiausių pasaulyje pirotechnikos gamintojų. Mes siūlome Jums itin platų šventinių fejerverkų ir pramoginės pirotechnikos asortimentą. Mūsų pasiūlymuose Jūs visuomet atrasite geriausiai patenkinančių Jūsų poreikius, įvairių kainų lygių baterijų, raketų, sprogstančių rutulių, fontanų ir kitų populiarių pramoginio naudojimo pirotechnikos priemonių. Savo parduotuvės klientams galime pasiūlyti kokybiškus gaminius ypatingai geromis kainomis.

Internetinė parduotuvė www.pirotechnika-fejerverkai.lt siūlo Jums įsigyti pirotechnikos ir fejerverkų gaminių įvairiausioms šventėms. Visi mūsų pirotechnikos ir fejerverkų gaminiai turi Europos Sąjungos patvirtintus CE ženklo sertifikatus.

UAB “HESTIA BALTIC” turi Licenciją Nr.001223, Platinti Civilinės pirotechnikos priemones, išduota 2017 m. birželio mėn. 14 d.Policijos Departamento prie Lietuvos Respublikos Vidaus Reikalų ministerijos ir leidimą laikyti visų kategorijų civilinės pirotechnikos priemones Nr.L1-0000698, išduotą  apskrities vyriausiojo policijos komisariato, 2020 m. vasario mėn. 13 d.