PREKIŲ PIRKIMO IR PRISTATYMO SĄLYGOS

Bendro pobūdžio informacija

Šiame skyriuje pateikiamos interneto svetainės “Naudojimo Taisyklės ir Sąlygos” ir “Prekių Pirkimo ir Pristatymo Sąlygos” yra skirtos reguliuoti visus santykius atsirandančius tarp svetainės “Pirotechnika-fejerverkai” ir svetainės lankytojų, taip pat visiems sandoriams vykdomiems interneto svetainėje www.pirotechnika-fejerverkai.lt. Tam, kad vėliau jums kiltų kuo mažiau neaiškumų ar klausimų, prašome dar prieš pradedant naudotis mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis atidžiai ir nuosekliai persiskaityti bendradarbiavimo sąlygas.

Siūlomų prekių užsakymas

Visos el. parduotuvėje “Pirotechnika-fejerverkai” siūlomos prekės yra užsakomos naudojant interneto prieigą www.pirotechnika-fejerverkai.lt. Bet kuris svetainės lankytojas, kuris yra sulaukęs 18 metų amžiaus gali įsigyti prekių siūlomų mūsų svetainėje. Norint užsisakyti prekių iš mūsų el. parduotuvės privaloma įvesti savo registracijos vardą ir slaptažodį. Prekės mūsų interneto svetainėje užsakomos prieš tai užsiregistravus svetainėje “Pirotechnika-fejerverkai” “Pirkėju“. Užsakant prekes, turi būti nurodomi duomenys kurie yra būtini teisingam prekių pristatymui: Pirkėjo vardas ir pavardė, tikslus adresas, kuriuo vėliau bus pristatomos prekės; Pirkėjo telefono numeris ir kiti, pristatymui būtini duomenys. Tuo pačiu pirkėjas patvirtina, jog yra sulaukęs ne mažiau kaip 18 metų amžiaus ir yra įgijęs visišką teisinį veiksnumą. “Pirotechnika-fejerverkai” patvirtina, jog tokie duomenys išimtinai bus naudojami tik prekių užsakymo vykdymo ir pristatymo tikslais. “Pirotechnika-fejerverkai” įsipareigoja neatskleisti tokio pobūdžio informacijos jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus “Pirotechnika-fejerverkai” veiklos partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo pateikimu ar vykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Pirkėjo informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su pačiu Pirkėju. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais. Pirkėjas, užsiregistravęs svetainėje “Pirotechnika-fejerverkai” ir užsakydamas joje prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas atskleidžia savo prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims, svetainė “Pirotechnika-fejerverkai” yra atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės, t.y., paaiškėjus tokiems atvejams, mes turime teisę iš viso neaptarnauti asmenų su svetimais Pirkėjo prisijungimo duomenimis, tuo pačiu neatsakome prieš Pirkėją, jei tretieji asmenys įsigyja prekių Pirkėjo vardu mūsų el. parduotuvėje. “Pirotechnika-fejerverkai” patvirtina, jog registracijos faktas tuo pačiu nereiškia, jog Pirkėjui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui patvirtinti ir pristatymui organizuoti. Pirkėjui pageidaujant gauti “Pirotechnika-fejerverkai” informacinius pranešimus, jam yra sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai būtų siunčiami.

Pateikto užsakymo apmokėjimas 

Apmokėjimas už internetinėje svetainėje “Pirotechnika-fejerverkai” užsakytas prekes yra atliekamas per mokėjimų sistemą “Mokėjimai.Lt“ bei naudojantis Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės teikiamomis paslaugomis. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti visais mūsų partnerių “Mokėjimai.Lt“ siūlomais įmokų surinkimo būdais, t.y. bankų elektroninės bankininkystės sistemų pagalba, prekybos centrų “Maxima“ kasose, AB „Lietuvos spauda“ spaudos kioskuose, “R-Kiosk“ prekybos vietose, visuose Lietuvos bankuose ir pan. Patogiausią mokėjimo būdą privalo pasirinkti pats Pirkėjas. Apmokėjimas bus nurašytas nuo Jūsų sąskaitos dar prieš išsiunčiant mums pranešimą apie jūsų užsakymo priėmimą. Primename jums, kad debito ar kredito kortelių turėtojams leidimą atsiskaityti kortelėmis suteikia kortelės išdavėjas ir jei toks kortelės emitentas atsisako sumokėti mums laiku, tokiais atvejais mes negarantuojame savalaikio prekės pristatymo ir negalime būti atsakingi už užsakytos prekės pristatymo vėlavimą, arba pasiliekame sau teisę atsisakyti pristatyti prekę.

Gauto užsakymo patvirtinimas

Gavus prekių užsakymą, į jūsų registracijos metu nurodytą elektroninio pašto adresą jums bus išsiųstas laiškas patvirtinantis, kad jūsų užsakymas yra gautas ir perduotas vykdymui. Mes pasiliekame sau teisę savo nuožiūra atmesti bet kurį pateiktą mums prekių užsakymą ir jo nevykdyti. Visi užsakymai yra priimami atsižvelgiant į mūsų puslapio “Naudojimosi Taisykles” ir “Prekių Pirkimo ir Pristatymo Sąlygas”. Vėliau jūs gausite dar vieną pranešimą apie tai, kad prekės buvo sėkmingai sukomplektuotos ir išsiųstos Jums, jūsų nurodytu adresu. Atkreipkite dėmesį, kad svetainė www.pirotechnika–fejerverkai.lt visiškai neatsako už neteisingai pateiktus prekių pristatymo adresus, kurie buvo pateikti mums užsakant prekes, todėl prašome labai atidžiai patikrinti visus savo kontaktinius bei prekių pristatymo duomenis dar prieš pateikiant užsakymą

Pateikto užsakymo atšaukimas

Jeigu pageidaujate atšaukti savo padarytą pirkimo užsakymą dar iki kol mes dar neesame išsiuntę užsakytos prekes, turite tai padaryti elektroniniu paštu per 4 (Keturias) valandas. Jei jūsų užsakymas dar nebuvo sukomplektuotas ir išsiųstas jums nurodytu adresu, užsakymas bus atšauktas. Tai bus padaryta nemokamai ir jums į sąskaitą bus sugrąžinti pinigai kuriuos sumokėjote už prekes.

Jei persigalvojote dėl prekių ir nusprendėte atšaukti pirkimo užsakymą jau po to, kai jūsų užsakymas buvo išsiųstas jums arba po prekių gavimo fakto, tuomet bus taikomos atitinkamos procedūros:

Po to kai gausite savo užsakymą, kaip, kad numato ES nuotolinės prekybos direktyvą, jūs turite "atsisakymo nuo prekės laikotarpį" ir per 7 (septynias) dienas galite sugrąžinti mums gautas prekes atgal. Prekės tokiu atveju turi būti sugrąžintos nepanaudotos, neatidarytomis pakuotėmis, neturėti jokių vizualiai aptinkamų pažeidimų. Jeigu prekės buvo paženklintos plomba, ji taip pat turi būti nepažeista. Bendruoju atveju prekė turi būti lygiai tokios pat būklės kokios ji buvo iš pradžių, prieš tai kaip buvo išsiųsta iš www.pirotechnika-fejerverkai.lt sandėlio. Laikydamiesi saugumo normų ir reikalavimų mes negalėsime priimti pakeitimui ar susigrąžinti atgal į sandėlį jokios prekės kuri buvo atidaryta ar panaudota, arba nėra aiškios prekės laikymo sąlygos ar būdai kuriais prekė buvo išsiųsta mums atgal.

Prašome susisiekti su mumis kontaktiniu telefonu arba elektroniniu paštu ir pranešti, kokios būtent vertybės yra grąžinamos. Tuomet mes jums suteiksime siuntos grąžinimo numerį ir tikslų adresą kuriuo reikia išsiųsti grąžinamas prekes mums atgal. Taip pat mes negalime būti atsakingi už grąžinamų prekių saugumą, prarastas ar sugadintas transportavimo metu grąžinamas prekes iki kol jos pasieks mūsų grąžinamų prekių sandėlį. Mes visada primygtinai rekomenduojame, kad klientai naudotų registruoto prekių pristatymo bei siuntimo būdus ir siunčiamų prekių draudimo paslaugas. Atšaukto prekių užsakymo grąžinimo išlaidos nėra padengiamos ar kitaip kompensuojamos iš mūsų pusės. Sumokėti už prekes pinigai bus grąžinti per septynias dienas nuo patvirtinto iš mūsų pusės grąžinamų prekių gavimo, įforminus visus reikiamus dokumentus sandėlyje.

Prekių grąžinimo ir keitimo tvarką reglamentuoja Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas bei  Ūkio ministro įsakymas "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".

Užsakymų prekių pristatymas

Žiūrėti prekių pirkimo ir pristatymo sąlygos (prekių pristatymas)

Užsakytų prekių pristatymo vėlavimas

Mes darome viską kas yra įmanoma, siekdami užtikrinti, savalaikį užsakytos ir apmokėtos prekės pristatymą. Tačiau pristatymo vėlavimo atvejai gali pasitaikyti ir dėl nuo mūsų nepriklausančių ar dėl nenumatytų aplinkybių. Nei www.pirotechnika-fejerverkai.lt, nei mūsų nominuotas vežėjas negali visiškai pilnai užtikrinti to, kad pirkinys pasieks Jus būtent per iš anksto numatytą pristatymo laikotarpį. Taip pat mes neprisiimame atsakomybės už jokias pasekmes kurias gali sukelti prekės pristatymas vėliau negu mūsų puslapyje nurodytas standartinis pristatymo laikotarpis. Visa nuostolių ar žalos rizika dėl prekių pristatymo datos ir laiko prisiima išimtinai tik pats Pirkėjas.

Užsakymų prekių atsiėmimas parduotuvėje

Pirkėjas gali pasirinkti ir pats atsiimti užsakytas prekes mūsų parduotuvėje, esančioje adresu: Naugarduko g. 97, Vilnius. Prieš atvažiuojant atsiimti prekių visuomet yra geriau įsitikinti ar prekės jau yra paruoštos atidavimui. Tai padaryti galima paskambinus kontaktuose nurodytu telefonu arba išsiuntus pasiteiravimo laišką el. pašto adresu: info@pirotechnika-fejerverkai.lt.

Klaidingai išsiųstų arba nekokybiškų prekių grąžinimas

Jeigu produktas buvo pažeistas ar sugadintas gabenimo metu, arba tai yra ne ta prekė kurią įsigijote ar buvote užsakę, prašome apie tai informuoti mus telefonu, elektroniniu paštu per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės gavimo. Arba susisiekti su mumis užpildant puslapyje atitinkamą formą skiltyje “Kontaktai“. Šiuo atveju mes organizuosime klaidingai išsiųstos arba kokybės reikalavimų neatitinkančios prekės pakeitimą arba pinigų grąžinimą už sugadintą prekę bei sugadintos prekės atsiėmimą. Tokiais atvejais mes kompensuosime ir prekės persiuntimo išlaidas, turėtas sugrąžinant mums prekę. Klaidos atveju Prekės skirtos pakeitimui bus išsiųstos jums be jokių papildomų mokesčių